تبلیغات
نرم افزار کامپیوتر و موبایل,جک و اس ام اس,فلش,سرگرمی,قالب وبلاگ و آموزش کامپیوتر - زندگی نامه آرنولد شوارتزنگر
نرم افزار کامپیوتر و موبایل,جک و اس ام اس SMS,فلش,سرگرمی,قالب وبلاگ و آموزش کامپیوتر

زندگی نامه آرنولد شوارتزنگر

نویسنده :citypc
تاریخ:یکشنبه 22 دی 1387-10:25 ب.ظ

« من می خواهم بهترین بدنساز در جهان باشم » آنها همیشه این را از پسر 13 ساله شان می شنیدند گوستاو و ارلیا شوارتزنگر فقط آه می كشیدند و در این باره تردید فراوان داشتند اما شك ولی تردید آنها اكنون به یقین تبدیل شده است در آن زمان آنها با شنیدن حرفهای آرنولد در كتاب راهنما بدنبال روانپزشك گشتند.

 

آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر

اما آرنولد جدی بود. در چهارده سالگی تمرینات فشرده ای را زیر نظر « كرت مارنول »  آقای اتریش آن زمان شروع كرد در 15 سالگی او روانشناسی را همراه با دكتر « كارل كرست » برای آموختن تأثیر و قدرت مغز بر بدن مطالعه می كرد در 17 سالگی او رقابتهای حرفه ای خود را آغاز كرد. در 18 سالگی او به زندان افتاد.

 اما بازداشت شدن قسمتی از برنامه او نبود! اما بعضی مواقع برای رسیدن به هدف باید تاوانهایی را پرداخت آنچه برای او اتفاق افتاد به این شرح است بر اساس قانون به عنوان یك شهروند خوب اتریشی به مدت یك سال به خدمت نظام فرا خوانده شد او به خدمت رفت به عنوان یك راننده تانك شروع به خدمت سربازی كرد او حق نداشت برای هیچ مسابقه پرورش اندام احمقانه ای پایگاه را ترك كند اما آنها هیچ چیزی در مورد یك مسابقه پرورش اندام متفكرانه نگفته بودند بنابراین او یك روز از كمپ در رفت به امید بردن یك جایزه و واقعاً متفكرانه بود او یك جایزه برد.

وقتی مافوقش متوجه شد قبل از اینكه بگذارند او از خودش دفاع كند او را به زندان انداختند خودش آن را اینگونه بیان می كند « 7 روز طولانی در خانه بزرگ » اما در آن هفته اتفاق جالبی پیش آمد افسری كه او را به زندان انداخته بود شروع به تحقیق  در مورد مدال او كرد این یك مقام كوچك نبود بلكه مقام خیلی با ارزشی بود او در كل اروپا اول شده بود آرنولد آقای جوانان اروپا شده بود  طبیعتاً او را از زندان آزاد كردند ولی از رانندگی تانك كنار گذاشته شد و به عنوان مجازات مأمور شد كه یك افسر رسمی باشد! بله آرنولد خدمتش را در نظام با آموزش و تمرین بدنسازی گذراند.

بعد از اینكه او خدمت سربازی را تمام كرد به نظر میرسیدكه هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد در سال 1966 او از رده جوانان به رده بزرگسالان ارتقا  یافت به زودی در همان سال او بهترین بدنساز مرد در اروپا شد مستر اروپا و نفر اول مسابقات پاورلیفتینگ برای یك جوان 19 ساله بد نیست!

از آن به بعد نام او در فهرست بزرگان بود. او برای شركت در رقابتهای آقای جهان ( مستر یونیورس ) به لندن رفت اگر او در این رقابتها اول می شد آقای جهان شده بود و این خیلی با ارزش بود.

آرنولد به محض ورودش به محل مسابقات با بدنسازان دیگر و طرفدارانش از سراسر جهان روبرو شد همه آنها در مورد مرد جوان اتریشی مطالب زیادی خوانده بودند این یك تجربه غافلگیر كننده برای آرنولد بود و اولین باری بود كه فهمیده بود كه اینقدر مشهور شده است او اكنون در مسابقات جهانی بود عضلاتش كاملاً پمپ شده بودند و آماده مسابقه شده بود.

قهرمانی او بوسیله یك آمریكایی تهدید می شد كه «جت یورتن » نام داشت او فقط كوهی از گوشت نبود بلكه تعریفهای خاصی از بدنسازی داشت و گویی بدنش را تراشیده باشند البته با هنر و دقت زیاد و آرنولد فهرمانی را از دست داد.

اما برای سال بعد آرنولد مانند یك مجسمه ساز كار كرد او به آنالیز هر قسمت از بدن خود پرداخت. او تمرینات جدیدی كه گروه های عضلانی را تفكیك كرده آنها را تعریف می كرد اختراع كرد. در سال 1967 او بار دیگر برای شركت در مسابقات آقای جهان به لندن رفت با این بدن فوق العاده تراشیده و آراسته او مطمئن بود كه می تواند یورتن را شكست دهد اما اوضاع به نفع آرنولد پیش نمی رفت اكنون یك رقیب جدید برای آرنولد پیدا شده بود « دنیس تینرینو » كه فقط عنوان قهرمانی مستر آمریكا را داشت اكنون در مقابل او بود همه دوستان نزدیك آرنولد  فكر می كردند كه دنیس او را شكست خواهد داد در صبح روز مسابقات ناگهان دنیس خواست كه به آرنولد بگوید كه چه احساسی دارد و به سمت او خم شد و با لبخندی در گوش او گفت:  « این روزی است كه من در آن می خواهم برنده باشم »

این سخن درس بزرگی به آرنولد داد و آرنولد متوجه شد برای برنده شدن در مسابقات علاوه بر بدن زیبا و عضلانی و بزرگ باید قویترین اراده را داشت و این باعث شد كه آرنولد با وجود « دنیس تینرینو » كه عملكردی فوق العاده و بدنی با شكوه داشت بتواند قهرمان جهان شود و این در حالی بود كه او فقط 20 سال داشت و جوانترین مستر جهان در تاریخ شد. آرنولد به آرزوی خود رسیده بود.

یا شاید خود او اینگونه فكر نمی كرد. او میدانست كه در حقیقت 3 قهرمانی جهان وجود دارد. آرنولد در رده آماتورها در انجمن بین الملی پرورش اندام آماتور قهرمان شده بود اما یك رده حرفه ای هم وجود داشت به عبارت دیگر فدراسیون بین المللی پرورش اندام برای خودشان یك قهرمانی جداگانه داشتند و همچنین او فهمیده بود كه یك مستر جهان و یك مستر المپیا وجود دارد اگر واقعاً می خواست به رویایش واقعیت ببخشد باید همه این مقامها را می برد!

آرنولد چمدانش را بست و عازم مونیخ شد تا تمرینات بیشتری انجام دهد و این دورانی فوق العاده بزرگ از زندگی او بود او روزی 4 تا 6 ساعت با وزنه كار می كرد او همچنین به مدرسه اقتصاد رفت و باشگاه تندرستی خود را اداره می كرد و سعی می كرد رویای خود را بخاطر داشته باشد.

اما سختی ها تمام شده بود در سال 1968 او به لندن بازگشت و به سادگی مدال مسابقات دیگر قهرمانی جهان را بدست آورد.  او عنوان آقای جهان NABBA  در هر دو رده حرفه ای و آماتور را بدست آورده بود. او همچنین در مسابقات پاور لیفتینگ آلمان قهرمان شد و آقای IFBB در مسابقات بین المللی مكزیك شد اما او هنوز عنوان مستر المپیا را در برابر خود داشت.

بنابراین در 21 سالگی به كالیفرنیا رفت تا با بهترین بدنسازان جهان به تمرینات خود ادامه دهد او  6 پا و 2 اینچ قد و 250 پوند وزن داشت و بزرگترین بدنساز در بین دیگران بود او به مطالعه حركات موزن در رقص باله پرداخت او از موزیكش قدرت می گرفت و ژست و فیگور فوق العاده ای داشت او تراشیده و برنزه شده بود.

در طول دو سال بعد از آن آرنولد به جاهای مختلفی از دنیا سفر كرد در سال 1969 او قهرمان جهان مسابقات آماتور IFBB در نیویورك شد و در سال 1970 آقای جهان در مسابقات NABBA در رده حرفه ای ها شد و آقای جهان در كلمبوس اوهایو شد در پایان سال او همه عنوانهای قهرمانی را به غیر مستر المپیا بدست آورده بود و سر جیو الیوا این مقام را از سال 1967  در اختیار داشت آرنولد مشتاقانه منتظر مسابقات سال 1970 بود كه در نیویورك برگزار می شد و بلاخره این لحظه فرا رسید آرنولد در كل زندگی خود را برای این لحظه آماده كرده بود و خودش این را خوب میدانست او حتی به اندازه سرجیو  برای گرم كردن و پمپ كردن عضلاتش خود را به زحمت نینداخت و فقط خود را متمركز كرد و فقط در دو دقیقه مانده به به رفتن روی سكوی نمایش تغییر كرده بود و روغن زده بود همه به قدری هیجان زده بودند كه پلیس مجبور بود در ازدحام طرفداران نظم را برقرار كند در بین جمعیت دو دسته وجود داشتند هر كدام قهرمان مورد علاقه خود را تشویق می كردند اما در پایان فقط یكی برنده بود و یك مدال یك اسم : شوارتزنگر و بنابراین در سال 1970 در سن 23 سالگی اوبه رویایی كه 10 سال پیش در سر داشت رسید اما با هر معیار و انداره ای بهترین بدنساز جهان بود و او این مقام را برای سالها ادامه داد. او ركورد بی سابقه 7 بار را در در قهرمانی مستر المپیا به ثبت رساند  قبل از اینكه بازنشست شود و علت بازنشستگی او این بود كه او هدف جدیدی داشت و آن معروفترین هنرپیشه جهان شدن بود وقتی كه پدر مادر آرنولد این را شنیدند دوباره آهی كشیدند و دوباره به جستجو در كتاب راهنما پرداختند.

آرنولد شوارتزنگر

عنوانهای حرفه ای آرنولد

1965      Mr. Europe - Junior (Germany)
1966      Best Built Man of Europe (Germany)
1966      Mr. Europe (Germany)
1966      International Powerlifting Championship (Germany)
1967      NABBA Mr. Universe - Amateur (England)
1968      NABBA Mr. Universe - Professional (England)
1968      German Powerlifting Championship (Germany)
1968      IFBB Mr. International (Mexico)
1969      IFBB Mr. Universe - Amateur (USA)
1969      NABBA Mr. Universe - Professional (England)
1970      NABBA Mr. Universe - Professional (England)
1970      Mr. World (USA)
1970      IFBB Mr. Olympia (USA)
1971      IFBB Mr. Olympia (France)
1972      IFBB Mr. Olympia (Germany)
1973      IFBB Mr. Olympia (USA)
1974      IFBB Mr. Olympia (USA)
1975      IFBB Mr. Olympia (South Africa)
1980      IFBB Mr. Olympia (Australia
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
detailedwrinkle53.snack.ws
جمعه 20 مرداد 1396 10:32 ب.ظ
Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your web
site, how could i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered
bright clear concept
illustriousitin91.jimdo.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:04 ق.ظ
Greetings! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading through your blog posts.
Can you recommend any other blogs/websites/forums
that deal with the same topics? Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر